| Roxii a întrebat:

Hey...am cunoscut un baiat la strand am facut cunostinta si mi-a placut mult de el mi-a dat adresa de mess, dar nu stiu daca ar trebui ca eu sa intru in vorba cu el chiar daca si el se dadea pe langa mine si asa mai departe!confused

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

I-ai dat si tu lui adresa ta? Atunci ar fi normal sa te contacteze el primul, dar se poate ca o pierdut-o. Trimitei un mail sau ii scrii pe mess doar: "fata de la strand", apoi astepti un raspuns de la el.

| Roxii explică:

Dau fundita
!

| Me_5216 a răspuns:

Pai daca ti-a placut de el incearca sa vorbesti pe mess sa vezi cam ce fel de persoana este.

Poti chiar sa il suni. Nu se poate intampla nimic daca incerci.

Apoi, daca iti place, poti sa te intalnesti, sa mergeti la un suc... si asa mai departe.

Succes!

| Newk a răspuns:

Pai... sfatul meu e sa il bagi in lista daca ti-a placut si dupa vezi ce fel de om este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.baga-te tu in seama cu el.pentru ca nu cred ca iti stie adresa de mess.si asa... o sa vorbiti s.a.m.d.Succes!:*

| Monykuu a răspuns:

Ceaw.pai eu zic sa t bagi tu in seama cu el.ca sa stie cine esti.ca banuiesc ca el nu ste id tau de mess.deci.succes in convorbire.sh poate iese cevawinking