| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, atunci cand mergeti in club cu gasca si iubita, iar iubita merge pana la baie si in timpul respectiv o fata sexy si single va face cu ochiul cum reactionati? Ii lasati nr vostru ei?

Răspuns Câştigător
| MadRabbiT a răspuns:

Normal ca da. Daca gagica ta ii da nr lu altul in drum spre baie?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu i-as lasa tot telefonul.Pe cel vechi.Ca nu reusesc sa-l vand.Asa macar fac un gest nobil.

| RAY a răspuns:

Daca o iubesc desigur ca nu, mann trebuie sa faci diferenta intre iubire si dorinta sexuala

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu cred ca stie el de ''iubire'', din intrebarile sale mai mult sexul conteaza, atat!

| WaterDrop a răspuns:

Esti nebun? Pai cum sa faci asta ma nene ma? Rar se intampla in club sa-ti placa doar una.Cu orice ocazie prinsa trebuie sa le lasi la cat mai multe numarul tau.Cine stie daca iubita se mai intoarce din baie, de ce sa risti.Pana mea, accidente se intampla peste tot, trebuie sa fii pregatit din timp ca sa nu stai pe bara dupa.

| ălacumarfa a răspuns:

Eu zic ca da