| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti cu gasca cu cortul iar fata sexy si single vine cu prietena ei cea mai buna tot sexy si signle ca ea si stau amandoua in ocrtul lor, la noapte cand iubita doarme adanc va furisati in cortul fetelor sexy si single sa faceti sex?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omul nu e monogam,dorinta sexuala e mereu open for more,daca ar fi sa am o iubita atee,rationala, sincera nu as merge la nici una sexy, sexul nu e totul, daca isi merge mintea poti reprima dorinta sexuala, daca nu te stapanesti pe tine vei fi sclavul tuturor sa stii asta

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu aș face așa ceva. Doar un om care nu iubește s-ar putea gândi la un asemenea lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vei realiza ca nu exista fata sexy si single?

| Steam321 a răspuns:

Dacă as avea ocazia da dar nu prea vezi tu fete sexy și single sa vina cu cortul