| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca, se face noapte tarziu, toata lumea a mers la culcare in afara de tine si fata sexy si single. aceasta merge pana jos in bucatarie iar tu o urmaresti vezi ca isi toarna un pahar de vin, ce faci? ii te alaturi? (atentie sunteti cu iubita insuportabila)

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Eu zic să o decapităm pe iubita insuportabilă.

| Oana92 a răspuns (pentru Doub):

Nu mai bine pe fata sexy si singura? Ca tot distruge relatii si scoate monstrul din oameni...:d

| Doub a răspuns (pentru Oana92):

Şi să nu mai avem parte de întrebări cu şi despre cabane? TPU-ul ar fi prea pustiu şi melancolic...

| Oana92 a răspuns (pentru Doub):

Da, ca bine zici laughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Oana92):

Nu se zice sexy si singura ci sexy si SINGLE!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? explică:

Macar omuletii nu sunt insuportabili ca AIA

| RAY a răspuns:

Ma duc sa o chem pe iubita sa o facem in 3, man cand iubesti nu inseli trebuie sa intelegi asta, in ziua de azi e adevarat curve mult si perversi dar cand iubesti EA E DUMNEZEU, CENTRUL UNIVERSULUI TAU

| sofisis a răspuns:

Eu nu inteleg o treaba : de ce ai avea o iubtia insuportabila?
Daca e insuportabila, automat nu o suporti. Daca nu o suporti, cum ai putea sa o iubesti? Daca nu o iubesti, cum iti poate fi ea iubita. Si daca nu iti e iubita, pentru ca nu are cum...ce scop mai are intrebarea?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ma duc sa-i spun ca a uitat sa mai toarne un pahar in timp ce sing becu.Ma faci creativ, domnule