| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana si unul din voi aduce laptopul pentru muzica, se face tarziu iar fetele merg la somn, intrati pe omegle sa vedeti pe altii dezbracati si sa va aratati si voi dezbracati?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dar de ce când fetele merg la somn? Și de ce am prefera să vedem pe alții dezbrăcați ci nu pe altele(fetele din cabană)?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apropo de omegle am intrat si n-am mai intrat o nebunie pe acolo

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru RAY):

E nebunie mie imi pplace

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Te cred, acolo e un fel de rai pentru tine

| J0B0MAT a răspuns:

Eu pun muzica toata noaptea si dimineata.

| Oana92 a răspuns:

Auzi, dar tu mergi la cabana asta cu adolescenti de 14-15 ani? In general la varsta asta oamenii sunt atat de ...imaturi!

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Oana92):

Nu merg cu prietenii mei care au varste cuprinse intre 27-33