| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti atunci cand mergeti la cabana cu gasca si se face noapte tarziu iar voi impreuna cu prietenul vostru cel mai bun ramaneti ultimii care merg la culcare, si in drum spre camera vedeti usa deschisa la camera unde stau doua fete,, va uitati prin usa intredeschisa si le vedeti cum dorm, ce faceti, mergeti langa ele?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Alta faza la cabana? Oh man...stai sa ghicesc, fetele dormeau dezbracate nu? laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Cum sa doarma dezbracate ma? E frig, vrei sa raceasca?!laughing

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai ce fel de cabana e aia in care nu faci focul in semineu, astfel incat sa fie o caldura sufocanta?

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Da ba da nu dormi dezbracata.Mai ales daca ai si 2 baieti cu fantezii din astea.

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pai ma gandesc ca in imaginatia lui nu ar fi imposibil, de 5 zile doarme in continuu la cabana laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

Cred ca acolo traieste.

| MrLucas a răspuns (pentru J0B0MAT):

Norocosul! laughing) ii sugerezi cumva baiatului sa bata apropo la patriarhul Daniel? Vrei sa dezlantuie bestia!?

| J0B0MAT a răspuns (pentru MrLucas):

laughing))

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

VirginicaVaca Grasa, nu-ti face astfel de iluzii, mai bine inchide usa stunci cand dormi, altfel risti sa racesti.

| J0B0MAT a răspuns:

Auzi,daca tot ai venit aici la Conversatii de la Dragoste si Sex, intra ma si la Religie cu intrebarile astea despre cabane.Chiar sunt curioasa ce o sa iti raspunda.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Adminii mi-au mutat intrebarea, eu am adresat-o la dragoste si sex

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aaaaa... laughing

| Copac13 a răspuns:

Dac suntei doi violatori atunci da si mai si faceti prosti(ca sa spun frumos)