| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baietii baietii, ce parere aveti despre o fata pe care ati agatat-o in club si ati invitat-o la voi acasa sa faceti sex dar a refuzat. de mentionat ca nu ati facut nici schimb de Facebook nici de nr de tel. Dupa o saptamana va treziti cu cerere de prietenie de la ea. ce ziceti de aceasta situatie? e fata disperata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

LOL. Mă chinui să răspund și după văd că i-am răspuns lui Verginica. Minutes of my life wasted. Again. ***!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are ideile clare.

| Bacemi a răspuns:

Oamenii iau decizii bazate mai mult pe emoții decât pe gândire. Iar când e vorba de femei ferească-te Dzeu. Pur și simplu s-a răzgândit. S-a nimerit să dea peste profiul tău sau să te găsească la o poză a vreunui prieten. Poate voia să fie cu cineva și a realizat că nu are șanse sau a făcut ăla ceva de nu îl mai place. Sau poate a hotărât că nu mai vrea să fie sfânta filofteia și recunoaște că sexul e mișto. Naiba știe. Dacă vrei s-o fuți o fuți. Dacă mai ai alte opțiuni și consideri că te-a respins într-un mod mârlănesc o refuzi. Dacă vezi că te bagă în seamă dar când aduci vorba de sex evită complet subiectul sau îți zice că ea nu e așa, etc, îi zici să își vadă de drum.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Bacemi):

Ce schimbare de atitudine halele maica sfanta Bacemi. Imi place, tine-o tot asa

| RAY a răspuns:

Da,cred ca in saptamana aia ti-a cumparat rochie de mireasa si a stabilit si data nunti, pana mea de unde sa stiu ce vor femeile daca stiam aveam un harem de fete, e clar ca e un interes dar ce anume vrea nu stiu

| SG1995 a răspuns:

Nu, ti-a mai dat o sansa, ar trebui sa te bucuri, un miracol nu se intamapla de doua ori.

| Speed99 a răspuns:

Ah, ce ma amuza oamenii cu mentalitatea ta.

| Necunoscut112 a răspuns:

Lol. Dacă dai o cerere de prietenie pe Facebook e semn de disperare? Doamne feri, ce gândire!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

As ignora cererea, cu toate ca nu m-as vedea să fac ceea ce ai descris tu acolo, club si să o invit si acasă imediat