| Viviluka a întrebat:

Hey buna.Ce pot sa pun si eu intr-o bautura gen : suc coca cola care sa iti provoace asa lesinuri stari de voma si din astea? Asa un fel de otrava dar nu foarte periculoasa happy Va rog mult e serios!

Răspuns Câştigător
| colosul a răspuns:

Pune laxative ma, si ai le-ai facut-owinking

10 răspunsuri:
| Viviluka explică:

Aoloo nu vreau sa omor pe nimeni si nici sa fac astfel de farse laughing nu am zis ca vreau sa omor ci doar asa cev caresa provoace stari de amenteala si lesin atat!

| Cosmiinna a răspuns:

Vrei să păcăleşti pe cineva că eşti gravidă? sau să te sinucizi? sau poate vrei să sperii pe cinevathinking

| ioanadanny a răspuns:

Piper,sare

| Azre a răspuns:

Vrei să faci pușcărie? O astfel de glumă se pedepsește aspru. Orice ai pune în băutură! Nu e moral ceea ce vrei să faci.
Prin urmare lasă smecheriile stupide deoparte, părerea mea.

| Azre a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Copii bătuți de soartă nu-ți dai seama ce poate să pățească ăla chiar și de la laxative cum a spus un user mai sus... face o ocluzie intestinală sau dumnezeu știe ce alte complicații aiurea în tramvai.

| Alexutza25 a răspuns:

Aoleu,sper că nu vrei să omori pe cineva! Orice ai in cap, e o glumă proastă să ştii.

| FreshFresh a răspuns:

Pune ulei de motor in cola. E un cocktail bun, pentru tinerolling on the floor))

| Octavzz a răspuns:

Daca vrei sa faci o farsa, incearca sa iei un buchet mare de crini. Lasa in aer o substanta care te face somnambul. Daca va fi somnambul, inregistreaza sau ceva, daca nu pretinde ca a fost si sperie persoana de moarte.

| AndaChristina a răspuns:

Dar cui doamne vrei sa ii dai sa bea asa ceva?