| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy Chiar nu stiu daca este categoria potrivita..am fost indragostita timp de 2 ani de un coleg la varsta de 12-13 ani acum am 15 happy.mi-a trecut aceast sentiment de dragoste la 13 ani si pe cand mi-a trecut lui ia inceput sa i placa de mine dupa zisele unei colege de ale mele. Colega aceasta imi tot spunea ca se uita la mine in timpul orei si lucruri din astea..incepand de anul acesta eu stau aproape de el in clasa si incepe sa imi vorbeasca frumos si incepem sa povestim si cateodata se comporta prea frumos..incepe cateodata cand nu se uita nimeni sa ma prinda de mana, sa ma gadile stiind ca acesta este punctul meu slab si nu i pot rezista iar colega aceasta ma tot zapaceste ca acest coleg ma place si parca simt si eu ca deja se comporta prea frumos..chiar nu stiu ce sa spun..cateodata fara motiv ma loveste asa din joaca numai ca sa se bage in seama mai ales atunci cand nu il bag in seama si vorbesc cu altcineva.voi ce spuneti? plss I need help!

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Ce **** mea e prietena aia a ta? Mesagerul vietii tale? De ce nu vorbesti frumos cu baiatul si nu o mai asculti pe prietena ta. Afla tu singura despre ce e vorba. Ignora ce zic altii.

| AllleAlllexandra a răspuns (pentru Asiryx):

Da..ai dreptate.happy mersi de ajutor happy!

5 răspunsuri:
| anamimanonim a răspuns:

Se vede ca te place, iar daca si tie ti-a placut de el si nu esti cu altcineva, DE CE SA NU FITI IMPREUNA?

| Azµre a răspuns (pentru anamimanonim):

Din prostie și orgoliu de ce crezi.
Pune mâna fată și dă-i o șansă băiatului.

| AllleAlllexandra a răspuns (pentru Azµre):

Eu sincer i-as da o sansa dar el nu imi spune nimic..eu sa ma duc la el sa il intreb? e adevarat ca din prostie si orgoliu poate nu suntem impreuna pentru ca fiecare ne gandim diferit.dar eu nu am sa merg la el sa il intreb daca ma iubeste sau nu. daca va fi asa de curajos sa imi zica ceva bine. daca nu atunci el pierde. baietii trebuie sa faca primul pas oricum.

| Asiryx a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Sincer cu orgoliu in ambele tabere nu rezolvi nimic happy. Daca gasesti o metoda sa ii spui fata in fata direct ce simti (intr-un mod frumos nu distrugi cuvinte mari asa direct) va aprecia si se va gandi mai bine ).