| lyrics a întrebat:

>Heybig grin<
se apropie ziua prietenului meu. face 18 ani.si nu stiu ce as putea sa ii iau. vreau sa fie ceva mai special.big grin
ce sugeratsi?
batting eyelashes
>big grin

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Pei dac nu esti prea mica si nu te-ai culcat cu el...ai putea o seara romanticahappy sau dac nu vrei ai putea orq ceva romantic de ex: un ursulet de plus sau ceva ce sa ii aminteasca de tine-orq nu conteaza cadoul conteaza sa fie din inima:*!

5 răspunsuri:
| lyrics explică:

Pff. faza e ca el merge mai mult p genul sport
hee hee

| lyrics explică:

M'am gandit sa'i iau o narghilea.
si am vb si cu catsiva prieteni buni de ai lui. j au zis ca i'ar placea f mult.

| VisezInNonCulori a răspuns:

Uite, in fata magazinului Tomis mall, este un magazin cu lucruri personalizate, am observat acolo ca au trofee '' Cel mai bun iubit'' sunt superbe big grin Sau ati putea sa ii luati o servieta ( cum le plac barbatiilor ) o cravata, un costum, un stilou frumos din argint ( nu e scump ), un parfum barbatesc ( are la avon unele misto, sau incercati in sephora ) in legatura cu stiloul, puteti sa ii luati un set intreg frumos cu penita din argint, ( sau vedeti voi, dar ceva cu argint si sa tina mai mult, sa nu fie panarama, dupa 5 zile face POK ) te anunt daca mai am idei big grin fundita? please please big grin

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu stiu... poate o poza cu voi doi intr-o rama cu 2 ursuleti sau.doua inimioare.

| cristinuta01 a răspuns:

Fai un tricou personalizat

cu numele lui ssau ceva de genu

gasesti pe net
succes:*