| Ionut46523 a întrebat:

Hey..deci sunt intr-o relatie de aproximativ un an cu o fata care este dintr-un sat de langa mine dar invatam la acelasi liceu.Eu sunt in clasa a x-a si ea la fel dar este o problema cam mare fiindca ea a avut o relatie cu un tip de 27 de ani si ea s-a despartit de el pentru a fi impreuna cu mine.Problema este ca eu cred ca ea m-ar insela fiindca acum o saptamana ne-am certat si prietena ei mi-a trimis niste screenshot-uri cu conversatia ei cu iubita mea. Ceea ce ma deranjeaza este ca ea ii zicea ca regreta relatia si is un prost si etc ..plus ca a vorbit cu fostul si zicea ca i-a placut.Ceea ce m-a enervat a fost ca era sa se sarute cu el fiindca ea in tinea la mine. zice ea...Prietena ei a zis ca iubita mea inca il place pe fostul deoarece el a fost primul.dar a mai zis ca nu renunta la mine fiindca ma iubeste ..Niste prieteni de ai mei s-au dat la ea si ea i-a respins de fiecare data dar...de cand ne-am impacat este cam rece cu mine. Oare ma inseala? Sau sunt eu prea gelos.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Dude, cauta o fata decenta. Nu te arunca cu capul inainte doar pentru ca e draguta. Daca nu ai experienta in domeniu, poate ca ar fi mai intelept sa vorbesti cu o fata care este in acceasi situatie, sau...axeaza-te pe self improvement in alte domenii, vei avea timp si pentru fete.
Daca "prietena" ei ti-a aratat discutia, de ce dovada mai ai nevoie? Nu vrea o relatie serioasa, o plictisesti...si are nevoie constanta de atentie = bye bye friends, bye bye self-esteem.

| Ionut46523 explică (pentru AshuraElric):

Acum s-a rezolvat totul.I-am zis ca ne despartim si nebuna a venit pana la mine in oras.a zis sa ne intalnim si mi-a aratat toata conversatia ei cu foatul..decand suntem noi.El i-a dat mesaj sa se impace si alte cct iar ea il refuza de fiecare data.Am decis sa ma impac cu ea.dar multumesc de sfat

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Superficiala, ignoranta si daca are ceva interese perversa. Dar nu inteleg tu nu iti dai seama daca o femeie te inseala? Deci, hai sa iti spun daca vezi 'simptomele' astea trebuie s-o tii din scurt si sa lamuresti situatia. N-ai tupeu sa o infrunti daca stii ca ai dreptate?
Daca o arzi aiurea prea mult te ia de fraier, scuze dar banuiesc ca stii si tu cum sunt femeile.