| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reacționați atunci când iubitul vostru va cere de soție cu un inel de jucărie în loc de un inel adevărat?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine naiba face asa ceva totusi in realitate?
trebuie sa fii la mintea cand urmaresti cu interes animeul pokemon sa faci asta, si sa ceri o femeie in casatorie cu inelul castigat la snacksurile lotto cu gust de pizza

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Simpaticule.cand ii apuca, ii apuca! au gasit momentul /cadrul potrivit si gata! cu siguranta la nunta de aur isi va aminti de acel mooment. ORICUM va avea si cel adevarat, nu?

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Totusi sa stii ca faza asta am vazut-o prin filme cu inel provizoriu, eventual de plastic ...si acest scenariu ar fi posibil daca esti cu persoana iubita undeva in Paris si atunci ti-a venit ideea, insa cel mai indicat este sa fii in Paris cu persoana iubita si sa ai totusi pregatit un inel real happy
cererea in casatorie fara a fi un act "premeditat" este un fel de viol laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Exact! eu am vazut chiar si un fir de iarba. odata de afli la Paris.
e foarte posibil sa fi intalnit pentru prima data si sa fi indragostit la prima vedere.

| sierra1 a răspuns:

Dacă așa faci tu, probabil ai deja o programare la dentist pentru schimbarea danturii