| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati cand faceti sex cu iubitul sau sotul si el va spune ca nu poate continua din cauza ca il doare spatele?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Asta e întrebarea pentru pensionari? laughing
Sau aștepți să vezi care dintre fete o să spună "stau eu deasupra și se rezolvă"?

| cristi202 a răspuns (pentru Hammurabi):

Se intreaba si el cum va fi la pensie... happy

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,daca nu i-am facut un masaj inainte, asa-mi trebuie, nu? Preludiul nu e apanajul barbatilor, si femeile participa chiar foarte activ, iar ideile bune sunt teribil de apreciate.happy

| cristi202 a răspuns:

Daca gasesti raspunsul la intrebarea cum fac cei dezavantajati de soarta, fara miini, fara picioare, ai raspunsul si la intrebarea ta. Noi oamenii, suntem foarte inventivi, si daca e sa faci sex iti trebuie doar o anumita apropiere, nu e nevoie de cine stie ce creativitate ca sa o faci. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, preluam noi controlul si actiunea continua! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor De obicei nu ma bag in discutiile astea, dar mi-a aparut in "recente", si trebuie sa aduc vorba de faptul ca citisem despre Lilith, de unde am inteles eu ca problema cu ea era ca "statea deasupra".

| AndreeaWTS a răspuns:

Stau eu deasupra si se rezolvawinking

| StefanIlAreMare a răspuns:

Mi s-a intamplat, fata zice ca preia ea controlul dar eu refuz pentru ca sunt masculul alfa si nu permit asa ceva

| Brizbriz a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Deci alfa e mai important pentru tine decat sex-ul
si ca femeia o sa te tina minte si o sa ti-o traga intr-un fel sau altul
de exemplu, te taie de tot de la sex o perioada lunga, sa vezi cum ori o lasi tu si iti gasesti una cu fetish pentru alfa, ori uiti de tot de alfa si te rogi de ea

"tare" raspunsul, mi-a placut

| cristi202 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Si daca refuzi, ramii cu buzele umflate... happy

| Allhambra a răspuns:

Stau eu deasupra si continuam laughing

| EzSimple a răspuns:

Ii fac masaj erotic si il gadil pe la ***.

| andreisuleasufletudinmine a răspuns:

Il *** mai tare pup, poate vi si tu pe la mine ca mi e dor de tine, ti am facut vraja cu coaja de banana si n ai mai venit nenorocitule

| LorenaBalena a răspuns:

Ii pun corset