| Tha_Roxy_1997 a întrebat:

Hey girl's am nevoie de sfatul vostru urgent! duminica am de gand sa fac dragoste cu iubitul meu si nu stiu cum sa ma comport imi este un pic teama curge mult sange? doare tare? astept raspunsurile voatre urgent multumesc va pup

Răspuns Câştigător
| Miryami21 a răspuns:

Chestia asta nu se planuieste.Cand o sa vina momentul, o sa faceti doar ce simtiti. Crede-ma nu are de ce sa iti fie teama.Dar daca ai o varsta frageda.Mai asteapta! love struck Kiss!

13 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Curg cam doua geleti de sange...nimic semnificativ

| neutrino a răspuns:

Doare putin, dar se merita, nimic nu poate fi indeplinit fara putina munca si durere. Totul va pali in fata realizarii tale de a fi femeie. Totusi, te intreb daca dupa acest inevitabil succes, esti pregatita sa nu plangi si sa nu afirmi, atunci cand vei ramane singura ( pentru ca se va intampla acest lucru), ca nu ai avut noroc? Eu iti urez multa bafta si fericire!

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de la fata la fata. La unele fete curge mult sange si doare iar la altele nu. Insa depinde, nu trebuie sa te gandesti la asta, ci trebuie sa traiesti momentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doare putin la inceput, majoritatea nu sangereaza.
Cu calm totul.
Te pup!

| Tha_Roxy_1997 explică (pentru anonim_4396):

Este normal ca himenul sa fie larg la o virgina? adica m-am uitat in oglinda si m-am speriat.e un pic cam larg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tha_Roxy_1997):

Buna!
Poti citi mai multe aici,
http://educatiasexuala.wordpress.com/2009/01/09/virginitatea-himenul/
Te pup!

| Tha_Roxy_1997 explică (pentru anonim_4396):

Mss...aqm nu mai sunt speriata tongue :*

| trance04 a răspuns:

Daca iti doresti asta, fa-o, teama va exista singe este posibil sa curga este posibil sa nu curga, trebuie doar sa traiesti momentul si sa nu te gandesti la asemenea chestii deoarece nu te poti excita si te va durea putin

| miru20cmrecords a răspuns:

Buna. Tiam raspuns deja.

| alincik900 a răspuns:

Buna,depinde mult de partener cred, e important sa incerci sa te relaxezi si sa nu te gindesti ca o sa doara sau nu.