| ANONIM10000000000 a întrebat:

Este greu in clasa a 7-a? Este mai greu decat in clasa a 6-a? Eu trec acum in clasa a7-a si nu stiu cum va fi...astept raspunsurile voatrewinking

7 răspunsuri:
| Didi96 a răspuns:

Nu e chiar asa de greu, dar trebuie sa inveti mult.

Materile care mi s-au parut mai grele au fost:chimia biologia si in primul semestru fizica.Matematica mi-a placut.

La romana faceti ce ati facut in clasa a 6-a noi 3-4 lecti am avut parca pe an nu mai multe sunt sigura.

Nu te speria o sa te descuri (Daca inveti) big grin

| Bii26 a răspuns:

Nimic greu.Vei face Anatomie, atata tot.
Pa, pa

| Bii26 a răspuns:

Si apropo la anatomie e greu ca trebuie sa desenezi si chestii din acestea... iar daca ai gresit si cel mai mic detaliu iti da nota micahappy

| madalinutza a răspuns:

Da.
e greustraight face
deci pentru mine cel mai greu mi-a fost clasa a 5a si a 7ahee hee
ca in a 7a este greu la mate, romana si chimiehee hee
restul sa zicem ca nu e foarte greu.
ai grija.si sa invetihappy
ca e cam greu in clasa 7winking

| Cryzy a răspuns:

Da. Se zice ca cls. a-7-a e cea mai grea. Dar nu te speria. happy Si sincer mie chiar m-i s-a parut mai grea a 7-a chiar decat a 8a-.

| Andru_6890 a răspuns:

Mie mi s-a parut la fel ca in a 6ahappy
Chimia e super:X, dar depinde si de profesorbig grin
Eu acum trec a 8a:-s

Cea mai grea mi s-a parut clasa a 2a!laughing Adunarile alea :-&

La romana e cam acelasi lucru.mai inveti ceva in plus...

Stai linistita, fi atenta si unde nu intelegi intreababig grin

N-a murit nimeni in clasa a 7a!:X

| BAIATUL22 a răspuns:

Si eu trec in clasa a 7-a...
Am auzit ca este teroate!