| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca un barbat ca sa nu insele el trebuie sa fie frustrat si nu linistit? Pentru ca daca el e linistit se extinde?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Posibil

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu cred asta ar fi problema. Cred ca e plictiseala de acea persoana dar pentru el nu ar renunța la acea persoana ci doar încearcă experiente cu alte femei ca să mai simtă și altceva.
Si acel om care are tot ce ii trebuie ai sa vezi ca apelează la alte femei mai bune. Aici ține de fiecare în parte happy

| Goete a răspuns:

Trebuie sa aiba o relatie liberala, si nici el nici ea nu inseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să nu înșele are nevoie de sex. Mult sex. De la nevastă, iubită, logodnică.