| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume sunteti de acord ca Gina Pistol este exemplul clar ca si femeile care strabat multe cearsafuri, din pacate judecate aspru de societate, pot avea o viata frumoasa si implinita? Vedeti ca asta nu l-a oprit pe Smiley sa o ceara de nevasta si sa faca un copil cu ea? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Toti avem voie la destrabalare, cui ii convine sa se multumeasca, si restul sa ramana singuri cu manuala sau ce vor ei. Nu sant de acord ca femeia sa se fofarleasca cu multi tipi si individul sa aiba 3-4 relatii sau invers, nu e corect asa ceva dar frica de singuratate si disperarea dupa sex nu tine lumea cont de treburile astea, doar un nr mic

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La bătrânețe, toate canta in corul bisericii.
Totusi, Gina Pistol nu mi se pare o femeie care a strabatut multe cearsafuri, doar ca s-au mai pus la zvantat in vazul lumii. Ba chiar as zice ca e sub medie, cel putin din ce se cunoaste public.

| Emma30555 a răspuns:

Gina Pistol a fost o femeie frumoasa, și o femeie de succes. Cu ce e mai prejos decât Smiley? Crezi ca el a fost mai cuminte decât ea? În general oamenii atât femeile și bărbații sociabili și care duc o viata echilibrata, își întemeiază familii, indiferent dacă au avut mai mulți parteneri în trecut, dacă își doresc familie bineînțeles. Părerea mea e ca femeile care rămân nemăritate nu rămân din motiv ca au un trecut dubios ( dubios din perspectiva barfitorilor, în realitate doar ele știu ), alea se mărită primele dacă vor. Femeile frumoase care au popularitate în general sunt curtate de un număr mai mare de bărbați

| Lukasssz a răspuns:

Nu merita nici sa le jignesti pe aceste scursori ale societatii.

| Eisenheim a răspuns:

Era o reclamă,, eu zic să-i lăsăm să se mai cunoască" laughing eu zic sa mai așteptăm să vedem cat va tine viața împlinită și frumoasă laughing

| LastBlackNight a răspuns:

Nu