| didii5 a întrebat:

Hey...pai uitati un baiat nu ii zic numele se tot uita la mine si cand ma uit si eu la el uneori isi intoarce privirea sau se uita in ochii mei.intrebarea este de ce se tot uita la mine? ma place sau nu are ce face?laughing

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Te gaseste atragatoare

| VladGH a răspuns:

T eplace, te place, doar ca el nu stie ce parere ai tu despre el si nu stie daca tie ti-ar placea de el. Bafta!

| En3Rgi a răspuns:

Sigur te place.Si se uita asa la tine ca sa te faca pe tine sa crezi ca te placetongue

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, didii5

Baiatul acela a vazut ceva atractiv la tine si se uita la tine in speranta de a gasi mai multe trasaturi.Adica incepe sa te placa, daca nu te placa deja.

O zi buna, AfroBelgianu.

| AlinaTha112 a răspuns:

Hey didii5 :*! Sunt 100% sigura ca te place, dar probabil e prea timid sa iti zica, daca si tu il placi si nu ai nici o obligatie poate iese ceva smug, asa ca multa bafta! happy (fundita? smug )

| didii5 explică:

Multumesc la toti! happy

| Babydin4you a răspuns:

Te place! asta e clar big grin. Dar probabil e prea timid sa vina sa vorbeasca cu tinewinking

| Alex_Lex_1996 a răspuns:

Daca se uita insistent si isi schimba privirea cand te uiti si tu...e mai mult decat evident ca te place, iar daca si tie iti place de el ar cam fi timpul sa "actionezi" pentru ca ai sanse destul de mari sa pui mana pe el