| Roby10 a întrebat:

Hey salu TPU am o prietena care place un baiat si au fost impreuna el ii spunea ca o iubeste dar pana la urma ea a aflat de la cei mai buni prieteni ai lui ca el a fost obligat sa fie impreuna cu ea si o tot dadea din fanta in cola cum ca o iubeste ca prima data asa a fost si ca acum o iubeste cu adevarat dar pe la spate o injura. Din pacate el azi a plecat in Italia si se intoarce peste 2 - 3 saptamani si vrea sa se impace cu ea, ce credeti ca ar trebui sa faca?

Răspuns Câştigător
| DeeaLoveGirl a răspuns:

Eu presupun sa isi gaseasca pe alt cineva deca sa mai fie cu el daca o injura pe la spate asta insemna ca statea cu ea din santaj si alte chesti intelegi aaa nu ai zis si varsa ei ca daca era povesteam mai multe ok

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu prea ar trebui sa se mai inpace cu ea. Parerea mea

| cyndrella a răspuns:

Acel prieten nu s-ar putea sa fii tu? dadr oricum eu as zice sa nu se mai impace cu ea

| Roby10 explică:

@DeeaLoveGirl amandoi au 13 ani

| Roby10 explică:

@cyndrella nu nu sunt eu! da si el vrea sa se impace cu ea nu ea cu elwinking