| missanna a întrebat:

Hey salut!
Iubitul meu vrea mai multa afectiune dar eu nu stiu ce as putea sa ii mai fac. Trece printr-o situatie mai grea
Plz.multumesc anticipat.Dau Fundaa

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Fii dulce cu el, fa-i declaratii si complimente, mangaie-l, distreaza-l, tachineaza-l, fa-l sa rada. Fa-i ce ti-ar place tie sa ti se faca happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-i fii alaturi prin tot ceea ce faci. Fa-l sa fie convins ca te afecteaza si pe tine si esti pregatita sa-l sustii cu toate fortele si priceperea ta.Succes.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i afectiunea suprema si ai sa-l faci fericit.

| MskDesign a răspuns:

Explica-te mai bine! Cati ani ai?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Depinde de context. Daca esti amabila sa precizezi si natura problemelor poate avem o idee.Nu poti sa faci glume daca i-a decedat cineva, sau sa il scoti prin parc daca i-a murit cainele....etc.

| drogh a răspuns:

Fii alaturi de el. Asta e regula de aur. Consoleaza-l cu prezenta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum il vezi ca se intristeaza, ia-l in brate.