| pysynelw a întrebat:

Hey si may am o intrebare./am un prieten care are 19 ani si foloseste ceva gen viagra pentru sex.este vreo problema daca iau adica ce se intampla daca iau si ce patesc...

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca la 19 ani foloseste deja viagra ma intreb ce va face peste cativa ani... oricum nu lua de capul tau, viagra nu e vitamina

| darrio2007 a răspuns:

Daca acum foloseste la 19 ani, Viagra, la 40 de ani isi poate lua adio de la barbatie. Vrei sa patesti la fel?

| Seby90 a răspuns:

Ia, dar daca iei, ia macar 5. Sa stii o treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
"Hey si may", să fie foarte clar că nu iei nici o pastilă fără recomandarea medicului, nu luaţi aşe de capul vostru, după ureche!
Te pup!

| Pitzipoanca a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt, poate. Nu e sanatos, dar cat timp nu e copilul tau de pana in 4 ani, nu ai cum sa impiedici pe cineva sa ia.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Pai ce varsta ai? de ce ai nevoie de asa ceva? ai probleme de potenta?
astea le iei la recomandarea medicului si daca nu ai anumite probleme de sanatate pentru ca poti da de belea rau de tot!
nu lua nimic din auzite!

| tr3ig a răspuns:

Daca la 19 ani iei viagra, inseamna ca ai probleme grave, fugi la un doctor sa te consulte.

| cametome7 a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))doamne nu am mai ras asa d cand am aflat ca unu nu e virgin la 12 ani
Serios ai prolbleme viagra ia aia la 60 de ani ba esti nebun cum sa iei u viagra la 19 ani laughing doamne esti cu capu ba sinucidere curata