| Saramt a întrebat:

Hey TPU!

Am mai avut intrebari si foarte bune raspunsuri

Am 19 ani si am facut sex cu iubitul meu de la 17 ani si inca suntem iubiti, el e bun la facut sex si suntem foarte apropiati

Aseara cand am facut sex cu el m-a durut ingrozitor de tare si i-am zis sa continue sa bage mai adnc penisu si ma durea si mai tare
dar am facut-o protejat cu tot ce trebuie, si apoi si pe el l-a durut foarte tare! Si dupa o ora ne-am oprit apoi nu prea ne-a mai durut asa mult
Vreau sa mentionez ca a curs multttt sange
Nu eram in timpul menstruatiei
Poate daca stiti ce se intampla sau un unguent
URGENT, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Mergi la doctor, e posibil sa ai o leziune pe col, daca tot ti-ai inceput viata sexuala ar trebui sa stii ca trebuie sa mergi regulat la ginecolog ca sa previi anumite probleme.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai suferit o leziune vaginala. Nu te unge cu nimic, spala-te bine si maine mergi la ginecologul tau.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mergi la GINECOLOG!

| h3r a răspuns:

Mda.

| pursisimpluAlex a răspuns:

Parerea mea ca tocmai acum tea dezvirginat de tot.

| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Vi s-a mai intamplat acest lucru pana acum?
Exista posibilitatea ca amandoi sa fi fost dezvirginati complet insa, pentru a fi siguri, trebuie sa mergeti la un ginecolog si sa vorbiti cu el.
Un ginecoloc este cel mai in masura sa va explice ce s-a intamplat.

| Saramt explică (pentru Eschimoasa):

Nu s-a mai intamplat acest lucru!

| tracktoru a răspuns:

Mama!laughing