| SnYcK3rS a întrebat:

HEY TPU am nevoie de o scuza credibila ca sa nu ma duc la o nunta care va fi prin iulie

FUNDA!

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

a murit un prieten bun, nu pot petrece cryingwinking
sau,.s`a imbolnavit mama,...
sau, am avut accident ca masina,
sau, mi-a mur animalul de casacrying(doamne ferhte)(asta daca ai)
sau,... ii spui ca nu esti in tara, pleci cu jobul(depinde ce job ai)
sau,. gaseste ceva tragik, dar depinde daca este ruda sau nu; daca imi dadeai mai multe informatzii te ajutam mai mult, sper ca e bine si asa happy. bafta multahappy daca vrei da`mi mai multe inf, tot aici, j te voi ajuta happy

| Nechaty a răspuns:

Singura scuza credibila e sa nu mintihappy

| BiaLoredana a răspuns:

`scuze nu pot veni pentru ca am varsat de vant si sunt in carantina`
sa suni

| CynicalCunt a răspuns:

-Am ramas incuiat in baie.
-Nu gasesc lantu sa parchez capra langa gard
-Sunt racit.
-A picat tavanu meu si podeaua...lu vecinu de sus.

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Pai am eu cateva :
-m-am accidentat rau la picior si nu mai pot merge o saptamana... imi cer scuze dar nu pot veni
-am fost la doctor si mi-a spus ca nu am voie sa ma agit pentru ca mi-se face rau repede
-am facut febra si nu mai pot sa ma ridic din pat
-ai inundat vecinul si trebuie sa rezolvi problema

| Bububebe a răspuns:

Pai acum si u depinde despre ce nunta este vorba... zile ca nu poti merge findca e prea mult de mers.laughingsau zile pur si simpu ca nu vrei sa mergi