| yoady92 a întrebat:

Care ma poate ajuta cu o scuza buna credibila? o minciuna buna credibila de vreo 250-300 de euro? big grin

7 răspunsuri:
| DanielaJustMe a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa ii spui adevarul caci minciuna are picioare scumpe si apoi daca afla, va fi mai rau decat daca i-ai spune adevarul din prima.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DanielaJustMe):

Picioare scurte, nu scumperolling on the floor, poate ale tale să fie scumpe.

| DanielaJustMe a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Din greseala, lol mai greseste omul ya knowwinking

| JayMeatSucks a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie 250-300 euro big grin ca sa stiu cu ce sa mint.laughing

| yoady92 explică (pentru JayMeatSucks):

Datorii.daca mi ar trebuie cu un rost...nu ar trebui sa mai mint laughing

| anonima1993 a răspuns:

1.ai pe cineva bolnav(foarte bolnav)cu operatie sau tratamente foarte scumpe vezi tu acolo. laughing zic si eu ..ma gandesc ca daca as fi in locul alora poate as intelege tongue

| yoady92 explică (pentru anonima1993):

Eu trebuie sa platesc o datorii iar banii de care am nevoie trebuie sa i cer de la maicamea...cum sa i zic asa ceva doamne fereste sa mai am si pe careva bolnav din familie :-o