| mopyy a întrebat:

Hey,TPU am o problema cam nasoala.straight faceIntr-o zi mergeam cu prietena mea spre liceu si m-am uitat instantateu prin vitrina unei frizerii si am vazut un baiat super dragut diferit de cei din oras :X, de fiecare data cand aveam ocazia ma tot holbam la ellaughing. Intr-o zi a observat ca il urmaresc cu privirea si a zambit iar in ziua urmatoare era pe fotoliul din fata si se uita dupa mine si eu dupa ellaughing, in alta zi era pe scaun si prietenul lui sau colegul ..ma rog ii spusese ca trec pe acolo, atunci sare deodata din scaun si face un zambet laaaarg si dragut si face un gest cu mainile de parca m-ar imbratisa:Xsi eu rad si merg mai departe. Faza e ca nu stiu cum sa ma bag in seama cu el noi ne privim, zambim dar in rest nimicstraight facece as putea sa fac? Dau funda si va rog sa fiti sinceri.Multumesc!

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Asa cum spune cel/cea de mai sus, poti merge la el si sa ii spui "buna, ce faci?". Restul va veni de la sine, poti sta linistita. Succes happy

| neutrino a răspuns:

Intra in frizerie si fa-te ca intrebi de o anumita tunsoare.

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea să-i spui bună şi să-l întrebi ce face.

Gândeşte-te că suntem oameni până la urmă nu programe mute.

Aşa că profită de clipă când îl vezi.

| mopyy explică (pentru Dariusuu):

Pai..nici nu il cunosc si sa ma duc sa-i spun buna in timp ce e si colegul lui acolo? Cam jenant avand in vedere ca nu il cunoscstraight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar, lucrează acolo? Prea mult la frizerie...
Intri, te prefaci că n-ai habar de programul lor și mai dai în vorbă. Poate vrei o programare, firele de păr sunt arse de la placă și ai vrea să-ți tai din vârfuri.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai te duci si faci cunostinta cu el mai intai. dupa poate va imprieteniti si vorbiti mai mult va vedeti mai mult pana cand o sa fiti amandoi un cuplu dulce.

| EUBMV89 a răspuns:

Intra in frizerie și tunde-te spune-i să te tundă cum crede el că îți stă mai bine sau eventual vopseștete. Și în timp ce te tunde sau ce te vopsește vorbește cu el. Eu știu vezi si tu ce îți trece prin minte caută un subiect de discuție cu el si intra în vorbă. Până te tunde sau te vopsește ai timp să vorbești cu el un pic, poate puteți să vă dați și o întâlnire. Succes.

| mopyy explică:

Cum as putea sa ma duc sa-i spun,, Buna!"nu il cunosc si mai e si colegul lui acolo.+ca ar trebui sa intru in frizerie pentru a face asta.straight face