| cristi62 a întrebat:

Hey TPUhappy am sa pun si eu cateva intrebari pentru fete.happy sunt mai neobisnuite intrebarile, dar incercati sa raspundetihappy
1. Daca fetele ar putea fi pentru o zi baiat ce ar dori sa faca?(raspuns vostru)big grin
2. Pe o fata nu o deranjaza cand doarme pe burta?[stiti la ce ma referlaughing
3. Voua ce va place la un baiat?
PS. daca intrebarile va par stupide nici nu mai raspundeti

Răspuns Câştigător
| gaby5995 a răspuns:

1.Sunt multe lucruri care le-as face daca as fi baiat, dar oricum as vrea sa stiu cum e sa fii "indragostit", sa ai sentimente pentru o fata.
2. NU
3.Fizicul in primil rand, cum gandeste, cum sa comporta in societate.

| cristi62 explică (pentru gaby5995):

Mmm...se vede ca esti mai matura happy puteai sa raspunzi mai detaliat, dar e bine si asa, mersibig grin

17 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

1.Nu mi-as dori sa fiu baiat, chiar daca sunt constienta ca sa fii fata e mult mai dificil, pentru ca ai mai multe probleme si mai mult de suferit, dar nu cred ca as face ceva in mod special.
2.Nu chiar...(depinde)
3.In cee ce priveste aspectul fizic nu cred ca ar trebui sa fim pretentioase, dar mie imi plac:sinceritatea, simtul umorului, sa fie indraznet, sa ma asculte si sa ma respecte( e foarte important).Dar tie?

| cristi62 explică (pentru Maaryyneelaa):

Cam ..asa doresc si eu sa am o prietena.dar din pacate..nu prea se mai gasesc fete asa cum descrii tuhappy

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Hmm.1. ideea e ce n-as face rolling on the floor 2. depinde de persoana .3.simtul umorului, sa pot avea incredere in el, ochii

| cristi62 explică (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

laughing mersi..se vede dupa numelaughing) presimt ca ochii albastri thinking happy

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns (pentru cristi62):

Presimti bine sa fie ca mine smugbrunet si cu ochii albastri love strucklove struckrolling on the floor

| cristi62 explică (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

rolling on the floor okhappy cati ani ai?big grin

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns (pentru cristi62):

rolling on the floor)))looool

| cristi62 explică (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

rolling on the floor))))) de ce razi?big grinrolling on the floor inca, nu o pun de o combinatielaughing

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns (pentru cristi62):

Imi pare rau sunt din Bucuresti :d rolling on the floor))

| cristi62 explică (pentru KidDaCuOcHiAlBaStRi):

Si eurolling on the floor)

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns (pentru cristi62):

Like a boss!rolling on the floor))))

| cremita a răspuns:

1. As bate baietiilaughing
2. Mai dor sanii.....mai ales daca sunt cat un uger laughing
3. dintii, ochii si comportamentul fata de mine....restul chestilor sa fie in balanta big grin

| dana12848 a răspuns:

laughing
1)vb cu baieti sa despre fete sa vad ce au in cap laughing
2)nu ca dorm cu mana dupa ei laughing cau cu sutieni.laughing
3) simntul umorului tutuor fetelor kle place asta.

| diwa a răspuns:

1. As face sex ca sa stiu si ce simtiti voi laughing; 2. poti sa razi de mine, dar nu stiu la ce te referi; 3.simtul umorului, romantismul, sinceritatea, protectia oferita si micile atentii sau dovezi de iubire

| cristi62 explică (pentru diwa):

laughing okk.e oklaughing te cred, numai nebuneli ai in cap, dar ma bucur ca ai raspunshappy apropo ..cati ani ai?big grin

| cristi62 explică (pentru diwa):

Ma refeream la sanibig grin