| Yone_Eu_1992 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari, dar prima data inste informati. Acum un an a inceput sa imi placa de un baiat si am fost cu el de mai multe ori, dar ne certam foarte des. In iunie am fost cu el si el m-a rugat sa fiu cu cel mai bun prieten pana la urma am fost cu acel baiat, dar primul baiat m-a sarutat si eu m-am despartit de baiatul2 ca stiam ca nu il iubesc... apoi a intervenit o fata care i-a "furat" inima primului baiat si a fost cu ea o zi si apoi mi-a zis ca daca nu as fi spus o chestie ar fi fost cu mine. Dupa un timp nu am simtit nimic fata de el si el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, iar eu am zis NU, iar el acum a inceput sa se poarte urat cu mine si am inceput sa ne injuram chestia e ca eu cred ca ma place pt ca mereu incearca sa ma faca geloasa si a intrebat-o pe prietena mea ce cred eu despre el defapt mai mereu o intreaba... Chestia e ca s-ar putea ca el sa isi bata doar joc...Ce sa fac? Ma place sau vrea sa isi bata joc? Si daca vom fi impreuna trebuie sa fiu mai indiferenta si sa nu dau tot ce pot? Am 14 ani si e prima data cand am iubit..

Răspuns Câştigător
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Hey, crede-ma ca daca se comporta urat cu tine, desigur ca-i pasa. Dar oricum, unul ce-si respecta simtul barbatesc, nu ar jigni o fata pentru nimic. Am avut si eu asemenea situatie, dar pana la urma fata s-a dat inapoi la mine, ma iubea, si eu la fel happy Bafta!

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place, chiar te-ar iubi! Da-i tot ce poti, dar... taci, asa va fi mai valoros darul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in poza de la avatar esti chiar tu, am o veste buna: nu sta cu tine pentru sex!

| Yone_Eu_1992 explică (pentru anonim_4396):

Aia e o poza de cand aveam 11 ani acum arat altfel...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yone_Eu_1992):

Totusi, cat de mult se poate schimba un om fara interventie chirurgicala!?

| Yone_Eu_1992 explică (pentru anonim_4396):

Destul

| StalkerSoul a răspuns:

Nici n-am stat sa citesc atent toate prostiile astea, dar iti zic sa lasi doamne iarta-ma baietii la varsta asta.

| Yone_Eu_1992 explică (pentru StalkerSoul):

Mi s-a mai spus, dar am devenit rece, dar vreau doar sa stiu ce are copilul ala in cap...

| StalkerSoul a răspuns (pentru Yone_Eu_1992):

Eu cred ca tu esti geloasa, nu te face el si daca zici ca iti vorbeste urat. de ce naiba mai ne intrebi? nu e destul de clar.

| Yone_Eu_1992 explică (pentru StalkerSoul):

El incearca sa ma faca dar nu ii reuseste!

| Yone_Eu_1992 explică (pentru Yone_Eu_1992):

Pai au trecut 3 ani m-am schimbat mult...