| denysacamelia17 a întrebat:

am si eu o intrebare, am 15 ani si aș vrea sa ma masturbez, nu am mai facut asta pana acm ati putea sa imi spuneti cum sa o fac,ma pot dezvirgina facando, si cand deoarece maicamea e acs toata ziua

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cea mai plăcută metodă pentru fete e prin mângâierea ușoară a clitorisului. Folosește și un lubrifiant - ajută enorm! (chiar dacă „produci" și tu destul)
Când? de exemplu, când faci baie. Nu uita să încui ușa! Iar pentru acest loc, există și o variantă foarte plăcută: pune să curgă apa de la duș direct pe clitoris. Dacă ai „pară" de duș cu mai multe tipuri de jet, alege-l pe cel pulsator sau (dacă nu are din ăla) măcar pe cel mai concentrat/puternic.
Nu te dezvirginezi prin masturbare; există însă pericolul să te deflorezi, dacă introduci degetele sau alte obiecte în vagin! Așadar, rămâi doar la atingerea clitorisului!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo tie ca vrei sa te masturbezi si eu sunt in situatia ta sunt toata ziua in biserica mi frica de doamne, doamne sa nu ma vada in fine, draga ai wc, mergi acolo si treci la treaba, o poti face in pat, acuma ce vrei sa isi desenz aici cum sa o faci? daca vrei imi poti da mesaj si ma voi stradui sasi explic cum, dar daca te dezvirginezi te voi avea pe constinta ca team desvirginat virtual si nu-i bine pentru mine

| GabiGabriella123 a răspuns:

BUna.Pai mai inti de toate si ce daca maicata e acasa toata ziua,cred ca nu vreai sa te masturbezi in bucatarie sau in dormitorul ei, mai este si wc si poti inainte de a face nani, in baie, pai de dezvirginat ce sa-ti zic, depinde cu ce o sa te masturbezi daca cu degetele atunci nu dar daca cu ceva ascutit pai atunci e posibil.Dar mai bine daca vreai sa simti si tu placere te-ai gasi un partener, ca nu prea vei fi satisfacuta de la deget.Succese si placere la maxim.