| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare..deci problema este urmatoarea ..am penisul curbat in jos si as vrea sa stiu daca pentru fete aceasta este vreo problema. cu erectia sau urinarea nu am probleme pur si simplu forma.
Deci astept!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Cu cat e mai curbat, cu atat placerea e mai mare. Hahaha! happy Pe bune, bro.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Problema ta, pentru fete nu este una care sa le deranjeze. Ele accepta tot felul de scule, numai sa le satisfaca.

| Vofuse a răspuns:

Adica cand ai erectie sta curbat in jos?

| Daniel7799 a răspuns:

Stai calm... Sunt rari posesorii de penisuri drepte...happy
Multa lumr spune ca e normal dar poti consulta un medic urolog. Se poate rezolva si pe cale chirurgicala.