| valy01 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete. Ati avut vreun prieten cu penisul curbat? Si daca da v-a deranjat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Circa 90% dintre barbati au penisul mai mult sau mai putin curbat. Incearca sa-ti inchipui sau sa-ti imaginezi cam ce s-ar intampla daca acest aspect ar reprezenta un impediment in intretinerea actului sexual. Daca prietenul tau are o astfel de "scula" sa nu-ti faci nicio grija, sexul va fi la fel de placut si satisfacator ca si cel practicat cu un penis perfect drept. big grin

| Dugalle a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Wow! Apartin unei minoritati.

8 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna. stai linistit ca nu deranjeaza pe nimeni un penis curbat!

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Lung sa fie.

| valy01 explică:

Cum adica aparti unei minoritati?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru valy01):

Dugalle daca nu se lauda, a dorit sa ne comunice ca el considera ca apartine acelei minoritati amintite de circa 10% dintre barbatii care au penisul perfect drept. laughing

| valy01 explică:

Si da e lung

| valy01 explică:

laughing))))