| Antonyk13 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare: Daca te cotai la 15 ani, 11 luni si 4 zile exista posibilitatea sa isi dea seama parintii?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bineinteles.
Deplang parintele care e atat de absent incat sa nu observe amanuntele evidente ale acestui fapt!

| anka89 a răspuns:

Daca te cotai nu, dar daca ii vorba de sex sigur vad ceva schimbat la tinelaughing
happy
laughing

| VadTot a răspuns:

Si cate ore?

| Purec a răspuns:

Logic ca poate. Tu te-ai mai uitat in oglinda dupa aceea? E imposibil sa nu vezi ce s-a schimbat. Daca nu observi, iti zic eu, lasa un mesaj si iti zic

| nuimistiunumele a răspuns (pentru Purec):

Ia da-mi si mie un mesaj cu ce se schimba

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Te cotai? ce **** inseamna asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Deci lămureşte-mă ce înseamnă lucrul acesta şi-ţi voi spune.
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

Nu,nu are cum, daca era la 15 ani si 11 luni si 3 zile... da se alfa!

| DaRaspund a răspuns:

Se poate. Mama unei prietene de-a mea si-a dat seama si cand s-a intamplat lamine si cand s-a intamplat la eahee hee

| ToTiBaieTi a răspuns:

Daca te duce la un control da, daca nu nu are de unde.