| Alissonn a întrebat:

Am si eu o problema daca se poate numi asa, de vreo saptamana ma ia niste dureri de cap groaznice, si imi venea sa vomit si mergeam des la baie. Dar astazi am vomitat de 2 ori dupa ce am mancat. As vrea sa stiu daca sunt sanse sa fiu insarcinata, menbtionez ca iau anticonceptionale [ Diane 35]
Multumesc`

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mergi la medic,cum stai asa de o saptamana?
Noi vrem sa ajutam aici,dar cu sanatatea nu te poti juca,daca vezi ca nu esti bine,mergi rapid sa vezi ce e cu tine.
Incepe cu medicul de familie,sau chiar medicul de la urgente, ginecologul nu stiu cat iti e de folos, te vor indruma primii!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1992 a răspuns:

Mai mult ca sigur nu esti, dar mama natura daca vrea sa iasa ceva iese ai putea sa-ti iei totusi test de sarcina :p