| Caty9977 a întrebat:

Cum a fost prima oara la voi? pareri, lucruri ce nu v-au placut... detalii, descrieri! happy

Răspuns Câştigător
| ByBy9518 a răspuns:

Buna, pentru fiecare in parte ''Prima data '' e diferit. Pe unele fete le doare pe altele nu happy Prima data e special, ceva de neuitat. Prima oara daca o faci din dragoste e MAGIC, nu iti mai pasa de nimeni si de nimic decat de voi doi. Depinde si de persoana eu de ex. muream de rusine :$... Ce sa mai spunem e FRUMOS. Ce nu mi-a placut :-s PENETRAREA (doare, nu exagerat de tare cum spun unele fete dar doare ...suportabilwinking ) big grin atat :X in rest totul a fost bine :* Pupici

10 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Fain,interesant! Apoi a devenit ceva obisnuit

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca te gandesti la acel lucru intim, pai intim trebuie sa ramana.
O seara bunahappy

| RAY a răspuns:

Pai am sunat-o am stabilit tariful si na am facut-o, nu mi-a placut tariful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum a fost prima oară la voi" poate însemna atât de multe lucruri.

Prima dată când am mers cu bicicleta.

Prima dată când m-am luat la bătaie cu Moş Crăciun într-un bar de motociclişti.

Fi şi tu mai explicită.

| Caty9977 explică (pentru anonim_4396):

De cind mersul cu bicicleta se clasifica la categoria Dragoste si sex?)))) Nu am fost mai explicita pentru ca se subintelegewinking

| hummmer a răspuns:

Detalii-descrieri? vrei cum a intrat/ieşit? poziţii? Gemete?
Doi speriaţi.Am stat deasupra ea sub mine. Terminat prea repede, era prima dată, apoi ne-am îmbătat.
The end.
Am uitat, pe atunci nu era net-ul să m-ajute.
La tine cum a fost? Sau acum te documentezi...

Răspuns utilizator avertizat
| mateicoca a răspuns:

Pai prima oara cand m-am **** a parca m-am descarcat de ceva, a fost fain.