| anonim_4396 a întrebat:

Daca intrebi un baiat cat la suta te place si el zice 70% este bine? Dupa asta ce ar trebui sa faci.P.S. In cazul in care si tu il placi pe baiatul ala. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Bine ca n-a zis 69%. Doamne, ce intrebari. De ce l-ai intreba asa ceva. De cand dragostea se masoara in procente?

| neutrino a răspuns:

Te multumesti cu note de 7 la materiile preferate?

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da cred ca este bine. Pai ar trebui sa faci tot posibilul sa te placa 100%. Saruta l mai focos si imbratiseaza l. La randul tau lasa l sa te atinga si sa te stranga in brate. baftawinking

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Copii, din cauza celor ca voi o ducem cum o ducem. In loc sa calculati rata de iubire a mesajelor de pe messenger mai bine cititi o carte poate ajungeti ceva in viata.

| AngelliGina1981 a răspuns:

E o tampenie, dc ai intreba asa ceva? inseamna ca te place, ai noroc.