| Love3 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar iubitului meu? Am nevoie de cateva idei dragute :* si cum sa petrecem valentine's day?

Răspuns Câştigător
| stefan2311 a răspuns:

Te-ai gandit la un parfum sau un animalut de plus pe care sa scrie ceva dragut? Poti sa ii cumperi orice ce iti place tie sau ce vrei si poti. Oricum gestul conteaza. Iar despre Valentine's Day, il puteti petrece unde vreti, un loc romantic, ceva dragut.

14 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Cadoul lui esti TU si un saruuuut luuuuuuung. xD mai dragut de atat nu poate fi. sau un pui de caine sau pisica.

| Love3 explică (pentru MiK3L):

Sunt cadoul lui mai mult sau mai putin...totusi sunt fotomodelbatting eyelashes insa nu pot sa fiu "cadoul lui"cu totul.suntem de prea putin impreuna... Oricum, el e cantaret, deci nu ar fi mare chestie laughing

| Love3 explică (pentru MiK3L):

Sper...apropo: el e cantaret, eu sunt fotomodel...deci ar merge ceva mai interesant.

| MiK3L a răspuns (pentru Love3):

Daca e cantaret atunci stie sa aprecieze cadourile simple dar de mult bun gust. Tu...ce-a plina de idei, ai ramas in pana?

| MiK3L a răspuns (pentru Love3):

Nu cu totul... in carne si oase la 0cm de buzele lui.

| Love3 explică (pentru MiK3L):

Eu, plina de idei? de unde ma cunosti atat de bine incat sa stii cate idei am laughing?

| MiK3L a răspuns (pentru Love3):

Dupa cum frecventezi, adica ai raspuns multor intrebari bine.Desigur la cele in care te-am vazut. Nu te cunosc deloc.laughing Ce modesta esti :" eu, plina de idei?laughing"

| MiK3L a răspuns (pentru Love3):

Nu te cunosc. Dar am obs. ca frecventezi, si dai raspunsuri gandite, nu aruncate in scarba.

| crissz a răspuns:

Ai putea sa-i ei un parfum, sau stii sint niste coliere cu inimioara si inimioara e in doua, adica una pentru tine si una pentru el.Sau poate il intrebi pe el ce prefera mai mult daca nu stii. Puteti sa petreceti Valentine's day intr-o cafe sau restaorand daca il ajunge buzunarul!

| XXXloveXXXx a răspuns:

Voi doi o sticla de sampanie niste lumanari o muzica potrivita.Cta despre cadou un ceas un parfum o inimioara pe care sa scrie numele tau ca de exemplu:Andreea te iubeste.Bafta!

| Love3 explică (pentru XXXloveXXXx):

Sincer...nu vreau sa o facem inca, suntem impreuna doar de o lunawinkingwinking

| kaileemckenzie a răspuns:

Nu stiu exact ce ar trebui... Eu consider (si presupun ca asa o sa fac) pur si simplu aflai placerile si implinesteile... poate conteaza mai mult sa-l faci sa se simta : iubit,implinit pentru ca este cu tine.A si ai putea sa-ti petreci ziua cu el prin o plimbare prin parc sau unde vrei si dupa aia poti sa-l 'incalzesti' la tine acasa cu ce vrei tu (filme, etc, etc) laughing

| Nlck a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi o bratara, un parfum, o perina mica de dormit in forma de inimioara, iar valentine's day o puteti petrece acasa la tine sau la el, sau intr-un restaurant doar voi doi, oriunde atata timp cat e iubire intre voi, si banuiesc ca e! Sa fiti fericiti si iubiti!

| Love3 explică (pentru Nlck):

Multumesc de sfatlove struck ma gandeam sa ii cumpar un motanel de plus pentru ca este poreclit "Pisi"...si sa ii iau o feicitare pe care sa scriu de 2000 de ori Te iubesc!