| anonim_4396 a întrebat:

O femeie daca se masturbeaza, ramane tot virgina?
Nu fac eu asta, am 14 ani! big grin

Răspuns Câştigător
| IULY991 a răspuns:

Daca o fata se masturbeaza fara sa penetreze vaginul atunci nu ar trebui sa fie lezat himenul deci este in continuare "virgina". Himenul se poate rupe in urma unui conract sexual, sau la anumite miscari de genul celor din gimnastica, accidental. Din intrebare insa nu inteleg de unde ar putea sa ii curga sangele.
Funda?

12 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eşti virgină până în momentul în care ai contact sexual cu un bărbat.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Da tot virgina esti pana la un contact sexual cu un baiat

| nebunu_5532 a răspuns:

Daaaa sunt sigur ca nu faci tu asta! Toate spuneti la fel...nu fac eu asta este scirbos

| W3R4 a răspuns (pentru nebunu_5532):

Inca nu am menstruatie ca sa simt nevoia...

| vangheliss99 a răspuns:

Am doar 12 ani, dar poate te pot ajuta, dar ca sa te ajut zi-mi ce inseamna masturbeaza, pentru ca chair nu stiulaughing, si nu ma ia la misto okhappy. deci zi-mi si poate te pot ajuta,.

| IULY991 a răspuns (pentru vangheliss99):

Inseamna sa faci prostii, cred ca ai inteles, dar prostiile alea le faci singur

| ananyyo a răspuns:

Depinde cum se masturbeaza, daca o face fara sa penetreze vaginul si himenul nu se rupe -da, ramane virgina

| ananyyo a răspuns:

App:daca iti bagi degetele/mana/vibrator/sau mai stiu eu ce va trece prin cap si se rupe himenul, nu mai esti virgina, asa ca nu te lua dupa copii astia care cred ca doar atunci cand ai contact sexual cu un barbat te dezvirginezi!

| adasiatat a răspuns:

Da sigur! ramai virgina! iti pierzi vierginitatea doar daca are loc un act sexual..intre un barbat si o femeie..si ma departe sti tu! funda pls

| StefaN_8560 a răspuns:

Da ramane, la fel ca barbatii! fundita?