| AlbVisiniu a întrebat:

Sunt cu moralu la pamant! Mie imi place de o persoana, acea persoana nici macar nu cred ca stie ca exist…ne vedem prin scoala... daca vreti si aveti timp sa va spun cum a inceput, sa va fac un rezumat la povestea mea... a inceput prin septembrie cand am vazut-o pentru prima oara pe acea persoana…a fost ca si cum m-as fi indragostit de o poza…apoi am aflat ca o persoana de la mine din clasa o cunoaste oarecum(sunt vecini) pe persoana de care imi place… o sa ziceti roaga pe persoana de la tine din clasa sa te ajute…eh, nu e asa usor…e genu de persoana care daca ii zici un secret nu stie sa-l pastreze…te afla toata scoala, sa nu mai zic de profesori…si persoana de care imi place nu prea mai vorbeste cu persoana din clasa de la mine…faza e ca persoana de care imi place la sfarsitu anului scolar v-a pleca de la noi de la scoala.cryingsi probabil nu o sa o mai vad…asa ca va rog din suflet dati-mi niste sfaturi…crying

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da cate ceva din tine, impartaseste sentimente, cucerestel cu firea ta.

| mihaMGB a răspuns:

Intra in vorba cu ea/el,doar nu e asa de greu sa socializezi! Sau, asa cum multora le este mai la indemana daca sunt crispati cand vine vorba de o prima discutie,fa rost de un id de mess cevahappyun nr de telefon, trimite-i un mesaj dragut care i'ar putea starni interesulhappyLa urma urmei tu esti indragostit/a de o imagine,poate nu o vei mai place atat de mult pe persoana respectiva in momentul in care o vei cunoaste,sau cine stiehappyInteractioneaza, comunica, iesi din umbrahappy

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Doamne.ce e asa greu? Baga-te in seama cu eawinking