| MădălinaDinu a întrebat:

trebuie sa-mi vina ciclul iar de obicei ma dor sanii si imi iese acel lichid trasparent care cand se usuca devine galben. De cateva zile ma dor sanii, iar de ieri au inceput sa-mi treaca. Mi se pare ciudat ca nu-mi curge lichidul trasparent straight face. Deloc. straight face N-am avut nici-un contact sexual. decat masturbare. nu stiu daca ar avea legatura. vi sa mai intamplat? Nu-mi curge deloc lichidul galben iar sanii au inceput sa-mi treaca. Este normal?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul fetelor tinere orice este posibil din cauza schimbarilor hormonale scapate uneori de sub controlul organismului din cauza schimbarilor produse in organismul vostru datorita dezvoltarii voaste fizice.