| CorinaEm a întrebat:

voi ce alegeti intre un simplu sarut si un sarut care cuprinde muscaturi pe gat sau de buza, etc. Adica ce va place mai mult? Sunteti de acord cu mine ca un sarut fara in care sa nu te joci un pic e plictisitor? happy

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt de acor cu tine, dar nu neaparat muscaturi...laughing

| ftwlicious a răspuns:

Eu personal ador sarutul mai "salbatic" cu muscaturi usoare, mangaieri etc.

| DsoaraG a răspuns:

Buna! Sarutul fara joculete e mai mult asa, ceva rapid, cand te grabesti sau mai stiu eu. Cel cu joculete, implica multa pasiune si este mai frumos si te simti si bine, nu ca la cel simplu te-ai simti naspa. Si sarutul simplu e frumos doar ca dureaza putin.
Mie sincer imi plac toate "felurile" de saruturi, dar cel pe care l-as alege este cel mai pasional, cu muscaturi, zgarieturi, maini umblate prin zone mai intime. Mai ales cand faci gesturile astea cu o persoana pe care intr-adevar o iubesti... e superb. Succes! happy