| Carolina26 a întrebat:

Cat de mult inseamna mult la prima intalnire cu baiatul care te place? De unde stii ca sunteti impreuna? Un simplu sarut pe buze transforma o prietenie intr-o relatie?

5 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

Hmmm..stii carolina, prima intalnire e o chestie sa va cunoasteti, nu sa va combinati, incearca sa fi naturala sa nu exagerezi. un sarut iti arata ca te place, dar nu-ti garanteaza nimic, ca dupa ce ajungi acasa s-ar putea sa nu te mai caute, deci nu te baza pe asta.cand deja e a 2-a intalnire si te saruta, e clar k sunteti impreuna happy succes

| Carolina26 explică (pentru kittyshor):

Ok presupunem ca ma place foarte mult, ca suntem deja la a 2 a intalnire (ne pupam timid si ne tinem de mana )cum as putea sa avansez lucrurile? Ne stim foarte bine unul pe altul, deci conversatiile deja se repeta, de vorbit la telefon (doar banalitati) cum as putea sa condimentez putin relatia noastra...sa fie normala dar in acelasi timp speciala?!

| kittyshor a răspuns (pentru Carolina26):

De exemplu cand va vedeti strange-l in brate si spune-i ca ti-o fost dor sa faci asta, povestiti despre chestii banale de ex ce faceati cand erati mici, cunoasteti-va mai bine, faceti-va planuri de vacanta impreuna ca tot se apropie, incearca sa-i afli gusturile la fete, ce ii place la o fata, ce nu. punctele slabe care ii sunt. intreaba-l de fratzi/surori. spune-i sa-ti povesteasca de locurile care i-au placut pe unde a umblat. atentie insa sa nu te faci o prada usoara. fi naturala, nu te strofoca sa pari o figuranta si o fitoasa si cat de scolata esti tu. ca n-o sa mearga, fi tu insati, radeti, faceti glume, povestiti happy iubiti-va big grin :*

| Carolina26 explică (pentru kittyshor):

Multumesc pentru raspunsul tau, ar trebui sa il fac sa vorbeasca mai multe despre el pentru ca de fiecare data el imi pune mie aceste intrebari si am impresia uneori ca ma idolatrizeaza.Ma cunoaste de mult timp si stie cum sunt, cred ca si de aia ma place.
E un baiat ideal:educat, bun la suflet, cuminte, ar face orice pentru mine, dar cred ca ma sperie atasarea asta a lui fata de mine, nu sunt obisnuita cu asa ceva si cred ca ma sperie putin. Cand te uiti la noi doi din afara zici ca el e baiatul bun si eu aia a dracu' si infiptasad

| kittyshor a răspuns (pentru Carolina26):

Nu conteaza..cine ce zice daca tu esti fericita happy