| iubita_7611 a întrebat:

Ce va place in viata sa faceti cel mai mult?
mie sex. love struck big grin
sunteti de acord cu >mine?:
funda love struck

14 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Mi e imi place sa fac dragoste unde pot si unde nu am mai facut.Azi vreau sa fac dragoste in zapada ( in 3 ore plec la munte ). Imi mia place sa fac banii ca dupa imi cumpar haine iubesc sa stau la cumparaturi ( sunt baiat ).

| haiZI a răspuns:

Eu sunt.pa

| Georgiana2905 a răspuns:

Cred ca fiecaruia dintre noi avem astfel de placeri. Acum depinde unde si cum ni le consumam si zic asta in speranta ca macar unii prefera sa se iubeasca in locuri indicate si nu pe unde apuca ca doar vb aia ...suntem oameni si nu animale

| Lora a răspuns:

Sexul e o necesitate a organismului care aduce sau nu placeri, insa sexul nu inseamna toata placerea sau neplacerea vietii.Sunt multe alte chestii care pentru o persoana poate insemna placerea sa.

| sensesDelight a răspuns:

Minunat. Scrie-ți plăcerile pe alte site-uri, dacă tot vrei să întâlnești persoane care să fie de acord cu tine.

| szergiu a răspuns:

Faci sex si cu mine?smug

| purenerve a răspuns:

M-am saturat de comentarile tale cred ca esti o copila de 10 ani ce nu stiutie cum arata un penis

| TabooR a răspuns:

Crede-ma si mie imi place sa fac asta la nebunie:Xnu vrei sa ne intalim amandoi laughing sa ne impreunam placerile

| OneBoy a răspuns:

Pfff straight face Chiar de rau a ajuns generatia voastra.Doamneee Principalu scop in viata pentru. tine cred ca este sexul! Dar de cultura si de cunoastere ai auzit?

| iubita_7611 explică:

Daca nu as sti ce e ala nu as mai vorbi despre asta lol.gandeste si tu inainte sa scrii ceva tongue

| Elena_9796 a răspuns:

laughing
mie imi place sa.ma uit la filmelaughing
si sa il pup pe fratiorul meu =p~

| 84738493 a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun (chiar te rog) dar esti cea mai mare curva de pe acest site curvo

| 84738493 a răspuns:

@GreenBoy Dupa ce citeste raspunsul tau probabil o sa zica "Ce-i aia C-u-r-t-u-l-a si C-u-r-o-a-s-t-e-m-e thinking"

| dj1mix a răspuns:

Impartasim acceasi parere