| pirla a întrebat:

Hey! Un baiat a incercat sa ma sarute pe gat...si am simtit ceva ciudat in stomac. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehehe, ti-au aparut fluturasi in stomac.
Sa inteleg ca iti place baiatul.

| pirla explică (pentru anonim_4396):

E neaparat sa il plac ca sa simt asta? A fost ciudat...a venit si m-a prins de talie, apoi m-a pupat pe gat. Am vrut sa il opresc...dar nu am fost in stare.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-ai excitat, imi place de baiat stie sa isi joace cartile

| corbulalbrosu a răspuns:

"Fluturasii" bata-i vina. Hormonii nebunatici. Incep sa-si faca de cap, unii in burtica, altii prin tot corpul. big grin

| LoveSleep a răspuns:

Bine că doar a încercat.
Oricum, ar fi ok să te duci să-ți faci un film sau ceva.

| Mieeez666 a răspuns:

Indigestie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tulburări digestive?

| DumnezeuTatal a răspuns:

Te-ai constipat. puppy dog eyes

| Ragnarøk a răspuns:

Poate ai gastrita? (:

| DannySh a răspuns:

Fluturasi in stomac... mai pot spune ca ai fost excitata... e un sentiment destul de placut, deci iti place de el happy Fundawinking

| pirla explică (pentru DannySh):

E neaparat sa il plac ca sa simt asta? surprise A fost ciudat...a venit si m-a prins de talie, apoi m-a pupat pe gat. Am vrut sa il opresc...dar nu am fost in stare.

| DannySh a răspuns (pentru pirla):

As spune ca aceasta stare apare atunci cind simti ceva pentru aceasta persoana. alegerea e dupa tine deaj... iti place sau nu...