| IoanaCretu a întrebat:

Hey vreau sa stiu mai multe despre sarutul perfect... unde trebuie tinute mainile cat de mult te apropii de baiat il lasi pe el sa faca primul pas ( la sarutul cu limba ) etc.happy poate aveti vreo idee
cea mai frumos idee :X e remiata cu funda!

Răspuns Câştigător
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Poti sa il tii strans in brate, sa il saruti fie pe gat, fie pe lobul urechii, sau pe gurita, daca sunteti un pic mai apropiati poti sa iti cobori o manuta pe fundul lui, sau sa iti misti mana incet pe spatele lui sau prin parul lui. Sunt destule variante big grin

2 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Eu zic ca totul merge de la sine si nu este o regula adica poti sa fiti imbratisati, sa stati pe un pat, etc...:X
fundahappyA?

| danrebelu2008 a răspuns:

Pai tine minile p umeri lui s chemal cu degetu spre tine s lasa-l sa o faca el primul da s mie id tau d mess happy