| funkiehair a întrebat:

Hey!love struck:3 Imi place de un baiat ce este cu 2 ani mai mare ca si mine...Marius.Si mai vb uneori pe mess.Dar foarte sec. nu prea stie cine sunt...dar imi este rusine sa ma duc la el si sa ii zic ca imi place de el.Cum sa aflu mai multe lucruri despre el.cum sa il fac sa stie ca exist?happy

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Daca vorbeste sec nu e neaparat sa simta ceva pentru tine.
Dar baga-l tu in seama, pune-i intrebari, vezi ce-i place, daca nu are prietena, chestii.

4 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Prinde cuaj, adunati ganduri si spune-i in fata.Prinde un moment cand e singur.Nu ii spune pe mess pentru ca poate va intelege altceva si poate conversatiile v-or ajunge l-a vazut tuturor.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Pinky13 a răspuns:

Pai.batting eyelashes Cel mai indicat ar fi sa ii cunosti cativa prieteni si sa iti spuna mai multe chestii despre el, de exemplu, ce lucruri ii plac. Si etc. Sibatting eyelashes Sa-l bagi mai mult in seama. Si sa gasiti multe subiecte de discutie. Funda?

| Bulineee a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te imprietenesti cu prietenii lui cei mai buni.Si atunci sigur te va remarca.batting eyelashes La mine a functionat metoda. Si mai functioneaza inca. Vorbeste din ce in ce mai mult cu mine. kiss FUNDA? puppy dog eyes