| tpubety a întrebat:

Salut.Astazi a venit un baiat nou la (tenis) si imi place de el.Cum sa fac asa ca sa se uite la mine? ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| 1aprilie a răspuns:

Încearcă sa ieşi in evidenta in preajma lui.Ai spus ca face tenis, daca faci si tu încearcă sa arunci o minge spre el sigur te va observa...Bafta

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Wow, ai vazut un baiat doar o zi si deja il placi straight face
Mai bien ai incerca sa te impreietenesti cu el si doar atat, nu forta nota... ceri prea mult de la viata asa dintr-o data.

| NaTl a răspuns (pentru ascovit):

In dragoste si razboi totul este permis. laughing

| ascovit a răspuns (pentru NaTl):

Si totusi, ce dragoste poate fi dupa nici o zi?

| NaTl a răspuns (pentru ascovit):

Sa inteleg ca tu nu ai fost niciodata indragostita.

| ascovit a răspuns (pentru NaTl):

Nu vad de unde ai tras aceasta concluzie. Daca ai citit intrebarea ea specifica clar ca il "cunoaste" de nici macar o zi. Nu vad ce dragoste se poate infiripa in cateva ore straight face
Nu vad ce legatura are ca nu am fost niciodata indragostita happy

| tpubety explică (pentru NaTl):

Nu e adevarat