| secret700 a întrebat:

Heyy TPU!happy se intampla ceva ciudat cu mine.mi-a placut foarte foarte mult de un baiat, tocmai din vara, lui i-a placut la un moment dat de mine dar o perioada foarte scurta si eu sunt mica ca sa stau cu el.de ceva vreme ne tot certam si la un moment dat a fost una mai rea.nu ne mai salutam nu vorbeam deloc.si pe mess cand vorbeam ne tot certam.el spune cama considera surioara lui. dupa ne-am impacat cu greu.acum de cateva zile el nu mai vorbeste cu mine si ma enerveaza ca nu vrea sa imi spuna de ce.nu prea mai imi place de el,adica mam cam saturat sa ne certam. acum vreau sa fim prieteni,pentru ca o sa ma vad tot timpu cu el si nu o sa pot sa nu vorbesc cu el sau sa nu ii dau un buna, ce pot sa fac? adica vreau sa aflu de ce e suparat, poate ca are un motiv intemeiat si vreau sa ii explic.ma roog ajutati-ma :O3

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu-i suparat, este doar Diablo 3.

| TreiSurori a răspuns:

Pai...ce pot eu sa spun e ca inca esti prea mica pentru relatii 'adevarate', true love.

Poate el nu te place asa cum il placi tu pe el, ca iubit.Ci doar ca o surioara mai mica (cum ai spus si tu).
Incearca sa nu il mai stresezi si vorbeste cu el serios despre voi.

Eu oarecum zic sa iti iei gandul de la el si sa gasesti pe altcineva big grin.
Ca prieteni puteti ramane, mai vorbiti mai radeti dar ca iubiti..nu prea merge.

bafta