| Aannddrraaaaa a întrebat:

Hi! am avut o relatie cu un baiat timp de 2 ani insa ne-am despartit. acum sunt cu un alt baiat de cateva luni(3 luni). credeti ca e ceva rau in faptul ca m-am culcat cu 2 baieti varsta mea fiind de 17 jumatate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm. pentru unii e rau pentru altii e ok. parerea mea este urmatoarea. nu este rau. adica sa-ti explic mai bine. nu are nimic ca te-ai culcat cu 2 baieti thinking daca o facusei cu primul asta nu inseamna ca gata, nu trebuie sa te desparti de el. asta a fost soarta. asa a fost sa fie, sa urmeze al 2 lea. succes in noua ta relatie :*

9 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Pai este pe drumul cel bun! Lasa ca si noi baietii avem nevoie sa experimentam; noroc cu fete ca tine, care ne ajuta sa o facem;

Daca vrei sa ajungi "o prada usoara" atunci nu-i o problema! Dar daca ai putina demnitate, ti-ai da singura raspunsul; Asta e raspunsul corect; astea de ti-au raspuns, nu vezi ca nu stiu sa scrie corect, dar au experienta intr-ale sexului de nu se poate; ce daca nu stiu sa puna o cratima sau o virgula daca stiu sa satisfaca cel mai pretentios barbat?
Daca nu a mers cu primul, nu e de vina soarta, ci tu, ca n-ai stiut pe cine sa alegi ca sa-ti fie primul (ai ales persoana nepotrivita si acum esti la al doilea, tocmai din cauza asta).

| Blondamea a răspuns:

Atat timp cat ati facut'o din dragoste nu are ce sa fie rau

| cupcake02 a răspuns:

Totul e sa o faci cu cap, sa te protejezi neaparat la varsta asta si, normal, sa simti ceva pentru respectivul. Nu e nici de bine nici de rau, este pur si simplu un fapt, iar persoanale care nu te cunosc nu au dreptul sa te judece. Ai grija pe viitor, baietii de varsta ta sunt schimbat-ori si inselatori, nu te lasa pacalita si ai grija de tine!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cred ca esti pe calea cea buna.pana la 30 de ani mai ai destui km de bagat in tine

| RoXyyR a răspuns:

Atata timp cat ai iubit nu este nici o problema dar sa nu continui asa si scces pe mai departe

| Aannddrraaaaa explică:

Multumesc pentru raspunsurihappy

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

Altele mult mai mici ca tine se culca cu mai multi baieti, dace nu vad care ar fi problema. Traiesteti viata si fii fericita!

| Kainon a răspuns:

Daca nu ai ramas gravida, putea'i sa te culci si la 13 ani happy

| cristian_3805 a răspuns:

Avand in vedere varsta care o ai vei mai avea experiente din astea da sexul e ceva placut face parte din viata tuturor important e sa te protejezi