| Cristian071017 a întrebat:

Salut as vrea si eu un nume de caine (mascul) am un LABRADOR SI UN LUP

Răspuns Câştigător
| Mihαi a răspuns:

Salut Cristian!
Un nume destul de interesant pentru Labradorul tau ar fi 'Jazz', iar pentru Ciobanescul German un nume potrivit ar fi 'Apollo', sau 'Axel'.
Incearca sa eviti numele absolut penibile ca 'Rex', 'Azorel', 'Patrocle'... etc.
Poti sa te inspiri si de pe internet in legatura cu numele cainilor.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| viperra a răspuns:

Goldie,Cilla,Amy,Athos,Blade,Charon,Skyler(Sky),Mia,Maia,Kira,Kelly,Laika happy
Sa iti traiasca cateii happy

| Izy10eye a răspuns:

Radar, Toy, Boy, Aky, Titan, Zeus, Pigo sau Maty