| butuc55 a întrebat:

Hi TPUbig grin. vreau si eu sa cer niste pareri in legatura cu o fata,
E o fosta colega de clasa de care imi place i-mi da like-uri pe facebook si pune la mesaje:* cand vb cu ea.Am invitat-o la un suc, a acceptat dar in ziua respectiva mi-a spus ca trebuie sa iasa la un suc cu prietenele ei.Eu nu prea ies prin cluburi, dar ea da ce ziceti cum sa o fac ca sa fie iubita mea?
P.S cred ca si ea ma place, mergand la scoala ma mai intalnesc cu ea si tot vorbim.

Răspuns Câştigător
| Hutzy95 a răspuns:

Stabileste alta zi pentru intalnire, ce e asa greu? are si ea treburile ei, nu renunta si daca accepta atunci poti sa ii zici

4 răspunsuri:
| Andreicik a răspuns:

In cazul asta..fii mai cald cu ea. vorbeste mult cu ea. fa-o sa se indragosteasca de tine, e simplu big grin

| rarepearls a răspuns:

Arata-te interesat de persoana ei, cat de greu poate fi? acorda-i timp pentru a o cunoaste, a vorbi mult cu ea, a o ajuta, acum va intalni.dar totusi fa totul fara graba. bafta funda?

| meandme77 a răspuns:

Pai iti da like-uri probabil pentru ca e o fosta colega, si pune :* tot de aia, nu inseamna ca neaparat te place, poate ca persoana dar nu mai mult.esti cam visator, exact ca o fetita.

| CosticaPizza a răspuns:

Ti-a dat flit original