| Cristina2929 a întrebat:

Ieri mi s-a terminat ciclul si astazi am facut sex neprotejat cu prietenul meu. Penisul nu a intrat cu totul deci sunt inca virgina. Nu a ejaculat deloc in mine dar exista sanse ca substanta preejaculatoare sa fi ajuns pe vagin. Sunt sanse sa fiu insarcinata?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nici intr un caz nu poate fi vorba ca ai fi ramas insarcinata

| Tania a răspuns:

Deci,stai linistita ca nu esti insarcinata.happy

| rolfenstein a răspuns:

Sa crezi u ca mai esti virgina.

| bLoNnNda a răspuns:

Nu! tongue

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Ma intreb cat de dotat este tipul daca ''penisul nu a intrat cu totul (dar tot a intrat) '' si inca esti virginalaughing

| xCrinax a răspuns:

Nu prea ai cum sa ramai, dar nici virgina numai esti.

| Catalin_Costan_1997 a răspuns:

Deci... sa o luam cu inceputul... Virgina? serios? Daca ai facut oral sau anal nu mai esti virgina. Cat despre intrebarea ta. Depinde, e posibil ca prin substanta aia sa se fi aflat si spermatozoizi. Insa nu prea ai de ce sa te temiwinking